KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15988052
nr 1598 8052
Oidentifierad konstnär. Signerad Robertson, 1935, Stilleben. Olja på pannå, 65x52 cm, yttermått inklusive ram: 96x83 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:09:59
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)